Ana Sayfa Genel Akit Haber Müdürü:”Çatal Bıçak Seti Apoletli Generalleriniz Erdoğan’ın Arkasında Eşek Gibi Saf...

Akit Haber Müdürü:”Çatal Bıçak Seti Apoletli Generalleriniz Erdoğan’ın Arkasında Eşek Gibi Saf Tutacaklar”

292
0

Akit gazetesi Haber Müdürü Murat Alan’ın önceki akşam bir tartışma programında sarfettiği sözler tepki çekti. Gazeteci Ali Tarakçı’yla tartışan Murat Alan, “O hizaya gelmeyen apoletli Generalleriniz hepsi Erdoğan’ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşek gibi saf tutacaklar” ifadelerini kullandı. 

Akit TV’de önceki akşam ekrana gelen, Sabri Balaman’ın sunduğu Ters Kutuplar adlı programda, Murat Alan, gazeteci Ali Tarakçı’yla tartışmaya başladı.

Murat Alan bu sırada şu ifadeleri kullandı

“Bugüne kadar bütün Müslümanları tutup kolundan içeri attınız bir tek FETÖ’yü içeri atmadınız. Sizin o Ergenekoncularınızın da Fetullahcılarınızın da hepsinin Silivri’de Sincan’da burnundan getiriyoruz. O hizaya gelmeyen omzu çatal bıçak seti apoletli generalleriniz var ya, hepsi Erdoğan’ın arkasında saf tutuyor. Oynaya oynaya eşek gibi saf tutacaklar. Bu ülkede demokrasi varsa bunu AKP iktidarı oturttu. Askeri Savunma Bakanı’nın arkasına koyuyorsa, sivillerin arkasında saf tutturuyorsa bunu AKP iktidarı oturttu.”

Alan gelen eleştirilere ise şöyle cevap verdi

“Konuşmamın 20 saniyesini koparıp, ‘Generallere eşek dedi’ diyen eşek oğlu eşekler,sözüm size. Linkini attım izleyin, Başkan Erdoğan’a MGK’da parmak sallayan ağababalarınızla, tutuklu 150 FETÖ köpeğine yönelik sözlerim için ‘onlar asker’ diyorsanız bilelim.”

Bu sözlere sosyal medyadan tepki gecikmedi. Sosyal medyadan gelen tepkiler:

Kaynak: onedio

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.