Ana Sayfa Haberler BaBaLa Tv yayınladığı “10 Kasım” Videosuyla Sosyal Medyayı Salladı

BaBaLa Tv yayınladığı “10 Kasım” Videosuyla Sosyal Medyayı Salladı

565
0

Oğuzhan Uğur, tarafından yönetilen youtube BaBaLa TV kanalı yayınladığı “10 Kasım” videosu ile sosyal medyayı salladı ve hafızaları tazeledi.

Oğuzhan Uğur, yayınladığı bu video ile geçmişten günümüze Fetö ile mücadele edenler ile Fetö için konuşanları anlattı. Bu mücadele canlarını kaybedenleri anmadan geçmedi.

Oğuzhan Uğur, videonun girişinde, “İnsanın unutkanlığı belli bir seviyede çok da zararlı değildir. Mesela, evin anahtarlarını ya da yıl dönümünüzü unutabilirsiniz. Çözümü vardır. Fakat, asla geri döndüremeyeceğimiz ve bize çok zarar verecek olan unutkanlıklarımız da var. Zira, bazı şeyler unutulunca hortlar, bazı şeyler ise hatırlanınca… Bu yüzden ‘bazı şeyleri’ unutmamalısınız…” sözlerini sarf ediyor ve FETÖ tarafından öldürülen Necip Hablemitoğlu’nun yaptığı konuşma ekrana geliyor.

Oğuzhan Uğur videonun sonunda, “Onlar aydın ya da bu ülkenin en güçlüleri olabilirler. Biz, belki onlar (FETÖ ile mücadelede bedel ödemiş vatanseverler) kadar değil ama kimse tarafından kandırılamayacak kadar güçlüyüz” ifadelerini kullanıyor. Babala Hafıza 10 KASIM videosu biterken Mustafa Kemal Atatürk anılıyor ve Oğuzhan Uğur, “Seni özlüyoruz ve anıyoruz. Ne mutlu Türk’üm diyene… Bugün, yarın ve daima…” sözleriyle videoyu kapatıyor.

İşte o çok konuşulan video :👇

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.