Haberler

Bindiği Takside Yaşadıklarını Anlatan Kadın

Gündelik yaşantımızda bir çok farklı konuda tanımadığımız kişilerden yardım alıyoruz. Bu bazen su sorunu için tamirci çağırmak bazen de evde biten tüpün değişmesi için tüpçü çağırmak olabiliyor. Fakat tüm bu işlerden sonra çoğunlukla mutlu ayrılınır.

Fakat bu genç kızın başına gelenler hiçte güzel şeyler değil. Genç kızımız evine gitmek için bir taksiye biniyor ve başına gelmeyen kalmıyor. Yaşadığı bu kötü olayı sosyal medya hesabından paylaşan genç kız, yaşananları şöyle anlatıyor;

Genç kızımızın adı Daisy. Daisy, geçtiğimiz günlerde evine gitmek içi bir taksiye biniyor. Taksici genç kızla sohbet etmeye başlıyor. Genç kız bunun dostça bir konuşma olduğunu düşünerek taksi şoförüne cevap veriyor.

GEnç Kadın Başına Gelenleri Anlatıyor

Fakat kısa bir süre sonra bu konuşmanın hiçte dostça bir konuşma olmadığı ortaya çıkıyor. Taksi şoförü, genç kıza hangi mahallede yaşadığını soruyor. Genç kızımızda konuşmayı kötüye yormadığı için cevap veriyor.

Ardından genç kızımız eve gitmek istediğini söyleyince taksi şoförü hiçbir şey söylemeden direk olarak kızın evine doğru gitmeye başlıyor. Bu durumdan sonra genç kız durumun hiçte iyi bir yere gitmediğini anlıyor.

Taksi şoförü konuşmaya devam ediyor ve kıza kendi evininde yanı mahallede olduğunu ve evini görmek isteyip istemeyeceğini soruyor. Daisy, acil olarak bir arkadaşıyla buluşması gerektiğini ve eve gitmek istediğini söylüyor.

Bunun üzerine taksici genç kızdan telefon numarasını istiyor. Daisy korktuğu için, kabul ediyor. Fakat şoförün numarasını alarak kendisini daha sonra çaldıracağını söylüyor. Fakat taksici ısrar etmeye devem ediyor.

Genç kız ineceği yere geldiğinde hızlı bir şekilde taksiden iniyor ve orada bekleyen hiç tanımadığı bir kadınla arkadaşı gibi konuşmaya başlıyor. Taksici bir süre orada bekliyor ve genç kızı evine kadar takip ediyor.

Genç Kadının Başına Gelen Kötü Şeyler

Daisy, eve geldiğinde taksi şoförünü bir çok yere şikayet ediyor ve durumu sosyal medya hesabından göz yaşları içerisinde anlatıyor. Tüm kadınların dikkatli olmasını istiyor.

Bu olay sonrasında taksi şoförünün çalıştığı taksi durağı konu hakkında bir açıklama yapıyor ve bu durumun asla kabul edilemeyeceğini dile getiriyor.

İçerisinde bulunduğumuz dönemde maalesef bu konularda oldukça çok şikayetler duyuluyor. Herkesin sokaklarda dikkatli olması ve bu gibi kötü niyetli kişileri ilgili birimlere şikayet etmesi gerekiyor.

Kaynak: www.boredpanda.com

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu