Ana Sayfa Haberler Britanyalı Golfçü Lucy Robson’dan ilginç Paylaşım

Britanyalı Golfçü Lucy Robson’dan ilginç Paylaşım

24855
0

Dünyanın içerisinde bulunduğu ve herkesi adeta eve hapis eden pandemi, insanlara farklı uğraşlar öğrenmesine neden oluyor. Bir çok ünlü isim evlerinden yaptığı sosyal medya paylaşımları ile adından oldukça çok söz ettirmekte.

İnsanların evde kaldığı dönemde en çok zaman geçirdikleri yerler şüphesiz ki sosyal medya ortamları oluyor. Bu mecralardan son dönemde yaptığı paylaşımlarla adından en çok söz ettiren isimlerden biride Britanyalı ünlü golfçü Lucy Robson oldu.

Sosyal medya üzerinden oldukça yüksek takipçiye sahip olan ünlü golfçü, pandemi döneminde evine bir golf simülasyonu kurdu ve çalışmalarına bu şekilde devam ediyor.

Son sosyal medya paylaşımında golf sopası ile yaptığı paylaşım izlenme ve paylaşım rekorları kırdı.

Ünlü golfçü evine kurdurduğu golf simülasyonu hakkında paylaşımda bulundu. Yaptığı paylaşımda “Evime kurulan golf simülasyonu için çok heyecanlıyım.” ifadesini kullandı.

Bu simülasyon sayesinde bu karantina günlerinde evden kolaylıkla çalışmalarını sürdürebildiğini dile getirdi.

Son Paylaşımı İzlenme Rekorları Kırdı

Yaptığı her paylaşım beğeni rekorları kıran ve sosyal medya üzerinden 682 binden fazla takipçiye sahip Lucy Robson golf sopasıyla yaptığı paylaşım sonrasında ülkesinde gündem oldu. Golf sopasıyla yaptığı hareketi sosyal medya hesabı üzerinden paylaşan Lucy Robson, kısa sürede 200 binden fazla tıklanma aldı.

İşte o Yaptığı Hareket 👇

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.