Ana Sayfa Haberler Hayırsever bir vatandaş Muğla’da kızı okula gidebilsin diye yol yapan babanın borcunu...

Hayırsever bir vatandaş Muğla’da kızı okula gidebilsin diye yol yapan babanın borcunu üstlendi

120
0

Dün yaptığımız haberde Muğla’da bir baba kızı okula gidebilsin diye kendi imkanlarıyla borç para alarak köyüne yol yapmıştı. Bu haberden sonra bir hayırsever vatandaş bu fedakar babanın tüm borcunu üstlendiğini duyurdu.

Bu güzel haberi Haluk Levent sosyal medya hesabından duyurdu. Ramazan Korkut, bu haberden sonra bir çok hayırseverin kendisini aradığını ve destek için hesap numarası istediklerini söyledi.

Aynı zamanda Haluk Levent’in kendilerini aradığını ve kendilerinin yanına destek için geleceğini bildirdiğini söyledi.

Küçük kız babasının kendisini okula gönderebilmek için paraları olmamasına rağmen boçla yol yaptırdığını ve okula gidebileceği için çok mutlu olduğunu dile getirmişti. Fedakar baba kendi imkanlarıyla 4 kilometrelik yolu servis arabasının gidebileceği hale getirmişti.

Bu olayın haber olmasının ardından bir yardım sever tüm borcu üstleneceğini dile getirdi. Bu haberi Haluk Levent sosyal medya hesabından duyurdu. 👇

Bu olay sonrasında Haluk Levent’in kendilerini aradığını söyleyen baba Ramazan Korkut şu ifadeleri kullandı:

“Haluk Levent Bey beni telefonla aradı. Bu ayın 21’inden sonra beni ziyarete gelecekmiş, Görevlendirdiği birkaç kişinin yanıma gelip hesap numaramı alacaklarını söyledi. Borçlarımın hepsinin ödeneceğini söyledi. Sürekli hayırsever insanlar arayıp hesap numaramı istiyorlar. Herkese teşekkür ederim.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.