Ana Sayfa Haberler Hollanda’da 9 yıldır evlerinin bodrumunda kıyameti bekleyen aile bulundu

Hollanda’da 9 yıldır evlerinin bodrumunda kıyameti bekleyen aile bulundu

177
0

Hollanda’da 1 baba ve 5 çocuğu ile birlikte evinin bodrumunda kıyameti beklediği ortaya çıktı. Baba ve çocuklarının tüm dünya ile bağlarını keserek 9 yıldır kıyameti bekledikleri söylendi.

Yaşları 18 ile 25 arasında değişen çocuklar ve baba polis tarafından yapılan operasyon ile kurtarıldılar. Aynı zamanda çiftlikte kiracı olarak oturan kişi göz altına alındı.

Adı geçen bu çiftlik 9 yıl önce Josef B. adında bir kişi tarafından kiralandı. Etrafı ağaçlarla çevrili olan bu çiftlik evinde Josef B. komşuları tarafından sadece hayvanları ile yaşıyor olarak biliniyordu.

Fakat geçtiğimiz pazartesi hiçte öyle olmadığı ortaya çıktı. 20’li yaşlarda bir genç kasabada bulunan kafeye giderek 9 yıl sonra ilk kez dışarı çıktığını ve bunun için yardım etmelerini istedi.

Bunun üzerine kafede çalışan bir kişi polisi ve belediye başkanını aradı. Polis ekipleri bu ihbarın ardından çiftliğe gece yarısı operasyon düzenlediler.

Bu operasyonda tüm evi aradılar ve evin salonunda bulunan dolabın arkasında evin bodrumuna açılan bir kapı fark ettiler. Bu kapıdan bodrum katına indiklerine gözlerine inanamadılar.

Evin bodrumunda beyin kanaması sonucunda felç olan bir baba ve yetişkin yaşlarda çocukları gördüler. Bu çocukların bazılarının henüz nüfusa bile kayıtlı olmadıkları ortaya çıktı.

9 yıldır burada olduklarını ve çiftlikte bulunan meyve ağaçları ve keçi sayesinde hayatta kaldıklarını dile getirdiler. Anneleri ise daha henüz çiftliğe taşınmadan vefat etmişti.

Kasabanın belediye başkanı Groot, bu durumun çok ilginç bir hikaye olduğunu ve şimdiye kadar hiç böyle bir şey ile karşılaşmadığını dile getirdi. Ailenin yaşantısı için ve olayın gizliliği için daha fazla bilgi veremeyeceğini dile getiren Groot, ailenin neden kıyameti beklediği hakkında da bilgi vermedi.

Polis ailenin neden yıllardır evin bodrum katında kıyameti beklediğini araştırıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.