Ana Sayfa İletişim

İletişim

Web sitemizde yayınlanan içerikler öneri olarak tarafımıza gönderilen veya tarafımızca derlenmiş içeriklerden oluşmaktadır. İlgili eserlerin tüm hakları yasal sahiplerine aittir. İçeriklerin altında ” Telif Hakları vaybepost.com’a aitir ibaresi bulunmayan içerikler dışındaki eserler üzerinde vaybepost.com’un herhangi hak talebi bulunmamaktadır. Web sitemizde yayınlanan içeriklerden birinin yasal hak sahibiyseniz ve yayınlanmasına izin vermiyorsanız lütfen yukarıda ki iletişim formundan bizim ile iletişime geçiniz. Şikayetiniz değerlendirilip en geç 3 iş günü ierçisinde işlem yapılacakatır.

Web sitemize yazar olarak başvurmak ve kendi hikayelerinizi yayınlamak için bizimle iletişme geçebilirsiniz.

Yayınlanmasını istediğiniz tüm hikaye v.b içerik önerilerinizi yukarıdaki iletişim forumu üzerinden   bize gönderebilirsiniz.

Görüşleriniz bizim için değerlidir. Web sitemiz hakkında öneri, şikayet ve isteklerinizi bize iletmeniz rica ederiz.

Bu Alandaki Bilgiler 04/05/2007 tarihli ve 5651 sayılı “İnternet Ortamında Yapılan Yayınların Düzenlenmesi ve Bu Yayınlar Yoluyla İşlenen Suçlarla Mücadele Edilmesi Hakkında Kanun” Uyarınca Gerekli Durumlarda İletişim Sağlanabilmesi İçin Eklenmiştir. Lütfen Gerekli Durumlarda Kullanınız.

Sitede yayınlanan ve “Telif Hakları vaybepost.com’a aitir” ibaresi bulunmayan içerikler dışındaki eserler içerik marka sahiplerine aittir.

Sitemiz, hukuka, yasalara, telif haklarına ve kişilik haklarına saygılı olmayı amaç edinmiştir.

Sitemiz, 5651 sayılı yasada tanımlanan “yer sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. İlgili yasaya göre, site yönetiminin hukuka aykırı içerikleri kontrol etme yükümlülüğü yoktur.
Bu sebeple, sitemiz “uyar ve kaldır” prensibini benimsemiştir.

Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri yukarıdaki iletişim formundan bize ulaşabilirler.

Site Sahibi Gerçek Kişiler İçin Tanıtıcı Bilgi Formatı :

Lokasyon : TÜRKİYE