Yararlı Bilgiler

İlişkilerin Bir Kuralı Olduğunu Yıkan 8 Çift

Bir çok kişi ideal bir ilişki için asıl olan şeyin iki kişinin birbirine olan saygısı ve sevgisi olduğuna inanmıyor. İlişki konusunda insanların gözünde güzel kız ve yakışıklı oğlan olacak şeklinde.

Ama aslında dünyada bunun tam tersi bir çok çift var ve çok mutlu bir şekilde yaşıyorlar. Asıl olan iki kişinin anlaşabilmesi ve yaşadıkları anlarda zevk alabilmeleri. Tamda bu örneğimize uyan 8 çifti sizler için araştırdık.

İşte insanların kafasındaki ideal çift resmini değiştiren çiftler.

1-Fernandes de Silva ailesi

Fernandes de Silva ailesi

Joelison Fernandes de Silva Brezilya’nın en uzun adamı ve dünyanın üçüncü en uzun adamı. Bu boyundan dolayı çocukluğunda çok fazla sıkıntı yaşamış ve bir süre evinden hiç çıkmadığı bile olmuş. Ama bunlar artık geçmişte kaldı. Artık evinden çıkmaktan korkmuyor. 2015 yılında Joelison, kendisinden 7 yaş ve çok daha kısa Evem Medeiros ile evlendi.

2-Anton Kraft and China Bellı

Anton Kraft and China Bellı

54 yaşında bir Danimarkalı adam, vücut geliştirme konusunda dünya rekoru sahibidir. Boyu çok kısa ama kendi vücut ağırlığının 4 katını kaldırabiliyor. Ama bu onun hayatı hakkında en ilginç gerçek değil. Birkaç yıl önce, Florida doğumlu bir adam olan China Bellı, Anton’un kız arkadaşı oldu. Karşıtlar çekiyor, değil mi?

3-Verne Troyer ve Genevieve Gallen

Verne Troyer ve Genevieve Gallen

Hepimiz Austin Powers’dan Verne Troyer’i ve Harry Potter’daki Gringotts için goblin olarak  biliyoruz . Çok kısa boyuna rağmen Vern, manken kadınlar arasında her zaman popüler olmuştur. Troyer, Genevieve Gallen ile uzun bir ilişkisi vardı ve Şubat 2004’te evlendiler. Evet, ertesi gün boşandılar, ancak hala bu çiftin bu listede bir yeri hak ettiğini düşünüyoruz.

4-Victor Hugo ve Gabriela Peralta

Victor Hugo ve Gabriela Peralta

Bu en dövmeli çift ve dövmeler hariç, çiftin toplam  77 vücut dövmesi var. Örneğin, 50 piercing, implante edilmiş diş, halka, yara izi vb. Var. Victor ve Gabriela 15 yıldan fazla bir süredir mutlu bir şekilde evliler. Birlikte çalıştıkları kendi dövme salonları var.

5-Elisany da Silva Cruz ve Francinaldo da Silva Carvalho

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Jason Powers🔹 (@100006030076655jp2)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ve işte Brezilya ve yine en uzun kişi. Ama bu sefer adı Elisany da Silva Cruz olan bir kız. O dünyadaki en uzun kişi. Eşinin, makalenin başında bahsedilen Joelison Fernandes de Silva olması mantıklı görünüyordu, ancak durum böyle değil. Elisany birkaç yıldır Francinaldo da Silva Carvalho ile birlikte ve  ondan çok daha kısa. Çift hiçbir sorun yaşamıyor ve birlikte çok mutlular.

6-Gloria Shuri Henry ve Ali Lawrie

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Gloria Shuri Henry (@glowpinkstah)’in paylaştığı bir gönderi ()

Bu çift Instagram’da gerçek bir fenomen idi. Hiç Yunan tanrısı gibi görünen ve gözlük takan tombul bir kadınla çıkmış bir adam gördün mü ? Haters bu aşka inanmadı, ama düğün fotoğrafları onlara başka seçenek bırakmadı. Gloria ve Ali çok mutlu görünüyorlar. Gördüğünüz gibi, farklı yaşam tarzları her zaman bir sorun değildir.

7-Dünyanın en küçük çifti Paulo ve Katyucia

 
 
 
 
 
Bu gönderiyi Instagram’da gör
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Katyucia Hoshino (@omenorcasaldomundo)’in paylaştığı bir gönderi ()

Ve bu muhtemelen 2 çok sıra dışı insandan oluşan çok sıradan bir çift. Paulo ve Katyucia’nın birlikte olması gerekiyordu. İkisi de hemen hemen aynı boydalar. Birkaç yıl önce tanıştılar ve 2016’da evlendiler. Balaylarını Londra’da geçirdiler ve burada Guinness Dünya Rekorları sertifikalarını dünyanın en kısa çifti olarak aldılar.

8-Ashley stevens ve christopher reed

Ashley stevens ve christopher reed

Bu çiftin fotoğrafı arkadaşları tarafından Reddit’e gönderildi. Arkadaş, “Arkadaşım buketi yakaladı. Bu arka plandaki erkek arkadaşı. ” Ashley Stevens ve Christopher Reed, insanların çevrimiçi tepkileri karşısında şok oldular. İnternet zorbalarının çoğu ya böyle güzel bir kızın kilolu bir adama çıkacağına ya da ikisini de son derece kaba bir şekilde rahatsız edeceğine inanmadı.

Bu çiftimiz 2 yıldır birlikteler ve diğer insanların kendileri hakkında ne düşündüklerine hiç bakmıyorlar. Çok mutlu bir yaşamları var.

Sizce en iyi çift hangisi?

Kaynak:https://brightside.me/inspiration-relationships/10-couples-who-broke-all-stereotypes-about-what-an-ideal-relationship-should-look-like-519560/

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu