Ana Sayfa Haberler Öğrencisini sınıfın ortasında kefenleyerek ders anlatan öğretmen açığa alındı

Öğrencisini sınıfın ortasında kefenleyerek ders anlatan öğretmen açığa alındı

433
0

Balıkesir Altıeylül 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi’nde enteresan bir olay yaşandı. Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi dersinde öğretmen Bekir Çete, bir öğrencisini kefenleyerek ders anlattı.

Ders esnasında uygulamalı olarak anlatan öğretmen o anların görüntülerini sosyal medya hesabından paylaştı. Bu paylaşımının ardından öğretmen hakkında soruşturma açıldı. Öğretmenin sosyal medya paylaşımında belirtiği gibi bu derse cami imamıda katılmış.

Bekir Çete’nin bu paylaşımında yazdıkları çok dikkat çekti. Öğrencilerine uygulamalı olarak kefenlemeyi anlatan ve bir öğrencisini arkadaşları önünde kefenleyen öğretmenin bu paylaşımları tepki çekti.

Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Bekir Çete’nin sosyal medya hesabı incelendiğinde daha öncede uygulamalı dersler yaptığı dikkat çekiyor. Öğrencilerini daha önce “Ahiret Hayatı” adlı konuyu anlatırken mezarlığa ve morga da götüren Çete o anlarında görüntülerini sosyal medya hesabından paylaşmış.

Öğretmenin bu paylaşımları sonucunda Balıkesir Valiliğince öğretmen Çete hakkında inceleme başlatıldı. Valilikten yapılan açıklamaya göre Bekir Çete’nin bir öğrencisini sınıf ortasında kefenlemesi ve bu görüntüleri sosyal medya üzerinden paylaşması sonucunda hakkında soruşturma başlatıldığı bildirildi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.