Rüya Tabirleri

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada köpek görmek ne anlama gelir? sorusu rüya tabirleri arasında cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir. Rüyada köpek görmek, köpek ısırdığını görmek gibi soruların cevapları çok merak ediliyor.

Her insan uykuya daldığında ortalama her iki saatte bir rüya görmektedir. Bu rüyaların bir çoğu hatırlanmaz. Rüyalar eski yaşadıklarımız yada bilinç altımızda yaşadıklarımızı canlandırmaktadır.

Bazen rüyalar geleceğimiz hakkında da bizlere yol göstermekte ve bilgiler vermektedir. Peki nedir bu rüyada köpek görmek? Hadi hep birlikte cevabına bakalım.

Rüyada köpek görmek rüya tabirciler arasında çeşitli şekillerde yorumlanmaktadır. Rüyanın anlamı rüyada köpeği hangi renk gördüğünüze siyah köpek mi yoksa beyaz köpek mi olduğuna göre değişmektedir.

Aynı zamanda rüyanızda sizi köpeğin ısırması yada kovalaması rüya anlamını değiştirmektedir.

İşte rüyada köpek görmenin farklı anlamları:

Rüyada Beyaz Köpek Görmek

İçindekiler

1- Rüyada Beyaz Köpek Görmek

Kişinin rüyasında beyaz köpeği olduğunu görmesi rüyayı gören kişinin kendine sadık dostları ve arkadaşları olduğuna yorumlanmaktadır. Beyaz köpek olumlu bir rüya olarak düşünülür. Rüya gören kişiye düşmanlarından bir zarar gelmeyeceğine yorumlanır.

2- Rüyada Siyah Köpek Görmek

Kişinin rüyasında siyah köpeği olduğunu görmesi, o kişinin çevresinde güçsüz ve önemsiz bir düşmanı olduğuna yorumlanmaktadır. Bazı yorumculara göre rüyada siyah köpek görmek rüya gören kişinin hasta olacağına yorumlanmaktadır.

3- Rüyada Dişi Köpek Görmek

Rüyada dişi köpek görmek, rüya sahibinin çevresinde kötü huylu, zararlı fesat bir kadının olduğuna delalet eder.

4- Rüyada Bir Köpeğin Gelip Üzerine Havladığını Görmek

Rüyada bir köpeğin üzerine doğru havladığını görmek, rüya gören kişinin kendisine karşı kötü düşünceleri olan korkak bir düşmandan çok sinirleneceği bir söz duyacağına, bu kişinin onun hakkında dedikodular edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah Köpek Görmek

5- Rüyada Köpeğe Ekmek Verdiğini Görmek

Rüyada köpeğe ekmek verdiğini görmek, rüyayı gören kişinin bol ve bereketli bir rızka kavuşacağına yorumlanmaktadır.

6- Rüyada Köpeğin Kendisinden Kaçtığını Görmek

Rüyada köpeğin kendisinden kaçtığını görmek, rüya sahibinin bir düşmanını korkutması ve o düşmanının ondan kaçacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Kırmızı Araba Görmek Ne Anlama Gelir Okumak için hemen bu yazımızı ziyaret et. >>> https://vaybepost.com/ruyada-kirmizi-araba-gormek/

7- Rüyada Köpek Sütü Görmek

Rüyada köpek sürü görmek, rüya sahibinin bir düşmanla tartışacağına veya korkuya ve endişeye yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpek Boğuşturmak

8- Rüyada Köpek Isırması

Rüyada köpek ısırması görmek, rüya sahibinin düşmanlarından bir fenalık göreceğine veya bir zarara uğrayacağına yorumlanmaktadır. Rüyada köpek ısırması aynı zamanda köpeğin ısırdığı organa göre farklı yorumlanmaktadır.

 • Rüyada köpeğin elinizden ısırdığını görmek, iş hayatınızda yada iş ortamında arkadaşlarınızın işinizi veya yaptığınız işleri elinizden almaya çalışacağı anlamına gelir.
 • Rüyada köpek ısırması görmek, hayra yorulan bir durum değildir. Rüya sahibinin çevresindekilerden bir zarar göreceğine ve sıkıntı, üzüntü içerisine gireceğine yorumlanır. Köpek ısırması, çok sevdiğiniz bir arkadaşınızdan zarar göreceğiniz anlamına gelir.
 • Rüyada köpeğin ısırması ve kıyafetlerinizin parçalanması, iş hayatınızda size rakip kişiler tarafından zarara uğratılacağınız ve sıkıntıya gireceğiniz anlamına gelir. Bazı rüya tabircilerine göre rüyada köpeğin saldırması düşmanlardan gelecek fenalığa ve kötülüğe yorumlanır.
 • Rüyada bir köpeğin kolunu ısırdığını görmek, rüya gören kişinin düşmanından rüyasında hissettiği acı kadar zarar göreceği anlamına gelir. Aynı zamanda rüya sahibinin hastalanacağı ve dara düşeceğine de yorumlanmaktadır.

Rüyada Bağlı Köpek Görmek

9- Rüyada Köpekle Boğuşmak

Rüyada köpekle boğuşmak, rüya sahibin hayatı boyunca güçlü yapısı sayesinde düşmanlarıyla baş edebileceğine yorumlanmaktadır. Rüya gören kişinin hayatta sürekli düşmanlarından gelebilecek kötülüklere karşı tedbirli olmalıdır.

10- Rüyada Köpek Salyasının Elbisesine Bulaşması

Rüyada köpek salyasının üzerine bulaştığını görmek, rüya gören kişinin bir düşmanında kendisini üzecek bir söz duyması ve bu sözden dolayı kederleneceği anlamına gelir.

11- Rüyada Köpeğin Elbisesini Yırtması

Rüyada köpeğin elbisesini yırttığını görmek, rüyayı gören kişinin namusuna zarar verebilecek kendisini zor durumda bırakabilecek bazı olaylarla karşılaşabileceği anlamına gelir.

12- Rüyada Köpek Eti Yediğini Görmek

Rüyada köpek eti yediğini görmek, rüya sahibinin düşmanından bir mal koparmasına ve düşmanına karşı zafer elde etmesine yorumlanmaktadır.

Rüyada Dişi Köpek Görmek

13- Rüyada Av Köpeği Eti Görmek

Rüyada av köpeği eti görmek, rüya sahibinin bir mirasa konacağına yorumlanmaktadır.

14- Rüyada Av Köpeğini Yanından Kovmak

Rüyada av köpeğini yanından kovmak, kişinin fayda ve mal elde edeceği bir rakibini veya düşmanını yanında kovması olarak yorumlanmaktadır.

15- Rüyada Köpek Beslediğini Görmek

Rüyada köpek beslediğini görmek, kişinin ileride feraha ve mutluluğa ereceğine yorumlanır. Fakat bazı rüya yorumcular tarafından rüya sahibinin rakibini yada düşmanını kendi eliyle beslediği şeklinde de yorumlanmaktadır.

16- Rüyada Av İçin Bir Köpeği Olduğunu Görmek

Rüyada av için bir köpeği olduğunu görmek, rüya gören kişinin bir menfaat elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpeğe Yemek Vermek

17- Rüyada Köpek Uluduğunu Görmek

Köpeğin kendisine uluduğunu gören kişinin karşısına sevmediği birinin çıkacağı ve onun sözlerinden hiç hoşlanmayacağına yorumlanmaktadır.

 • Rüyada köpek uluduğunu görmek, rüya gören kişinin bir hastalığa yakalanacağına yorumlanır.
 • Rüyada siyah köpek uluduğunu görmek, rüya gören kişinin humma hastalığına yakalanacağına işaret eder.

18- Rüyada Kuduz Köpek Görmek

Rüyada kuduz köpek görmek, rüya sahibinin bir düşmanından zarar göreceği anlamına gelmektedir.

Rüyada Uyuyan Köpek Görmek

19- Rüyada Yavru Köpek Görmek

Rüyada yavru köpek görmek, aileye sevimli bir bebeğin katılacağı anlamına gelir. Genellikle rüyada görülen köpek yavruları hayra yorulmaktadır.

 • Rüyada siyah köpek yavrusu görmek, aileye katılacak olan bebeğin ileride ailenin büyü olacağı anlamına gelir.
 • Rüyada beyaz köpek görmek, doğacak köpeğin tam bir mümin olacağı anlamına gelmektedir.

20- Rüyada Yavru Köpek Sevmek

Rüyada yavru köpek sevmek, rüya gören kişinin hayata güzel yönlerinden baktığını ve mutlu olduğunu gösterir.

 • Rüyada yavru köpek sevmek, rüya sahibinin çocuklarını çok sevdiğini ve sevgisinin de giderek artacağı anlamına gelir.
 • Rüyada yavru köpek sevmediğini görmek, rüyayı gören kişinin birilerinden iyilik ve yardım göreceğine yorumlanır.

Rüyada Köpek Bağlamak

21- Rüyada Köpeğin Yavrusunu Emzirmesi

Rüyada köpeğin yavrusunu emzirdiğini görmek, rüya sahibinin bekarsa hayırlı bir eş bulacağına işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin çocukları varsa, çocuklarının hayır ve güzellikler göreceğine yorumlanır.

Rüyada Araba Sürdüğünü Görmek ne anlama gelir merak ediyorsan hemen bu yazımızı okumalısın. >> https://vaybepost.com/ruyada-araba-surdugunu-gormek/

22- Rüyada Köpek Gibi Havlamak

Rüyada köpek gibi havladığını görmek, rüya sahibinin istediklerine ve arzu ettiklerine ulaşacağı anlamına gelir. Rüya sahibinin huzurlu bir şekilde yaşayacağı anlamına gelir.

 • Rüyada sokakta köpeklerin sürü halinde havlayarak dolaştığını görmek, rüya sahibinin aklından geçen tüm arzularının gerçekleşeceğine yorumlanır.
 • Rüyada havlayan köpekler görmek, rüyayı gören kişinin arkasından bazı düşmanlarının dedikodu yaptığını gösterir.
 • Rüyada köpeğin biri üzerine havladığını görmek, birinin hasmına karşı kötü sözler söyleyeceği anlamına gelir.

Rüyada Yavru Köpek Görmek

23- Rüyada Evde Köpek Görmek

Rüyada evde köpek görmek, rüya sahibinin karşısında düşmanlığında bile iyilik olan birinin olduğunu gösterir.

24- Rüyada Havlayan Köpek Görmek

Rüyada havlayan köpek görmek, etrafınızda dedikodu yapan bir düşman olduğunu gösterir. Rüyada köpeklerle birlikte havlamak, rüya sahibinin arzu ve isteklerini gösterir.

Rüyada Köpek Eti Yemek

25- Rüyada Köpek Yalaması

Rüyada köpek yaladığını görmek, rüya sahibinin etrafında onunla uğraşan ve onu yenmek isteyen rakiplerin artık yola geldiğini ve anlaşma yapmak istediklerini gösterir.

26- Rüyada Büyük Köpek Görmek

Rüyada büyük köpek görmek, büyük bir soruna delalettir. Bazı rüya yorumcular tarafından bu durum, alçak, tamahkar olmayan, zengin ve gözü aç düşman olarak yorumlanmaktadır.

27- Rüyada Küçük Köpek Görmek

Rüyada küçük köpek görmek, rüya sahibinin karşısında güçsüz, zayıf bir düşmanının olduğunu göstermektedir.

28- Rüyada Bir Köpeğin Önüne Kemik Atmak

Rüyada bir köpeğin önüne kemik atmak, rüya gören kişinin birine bir iyilik yapacağı fakat bu iyiliğinin karşısında o kişiden kötülük göreceğine yorumlanır.

Rüyada Köpek Gibi Havlamak

29- Rüyada Bir Sürü Köpek Görmek

Rüyada bir sürü köpek görmek, rüya yorumcular tarafından rüya sahibinin etrafında bir çok düşmanı olduğuna yorumlanmaktadır.

30- Bir Köpeğin Berrak Su İçtiğini Görmek

Rüyada köpeğin berrak su içtiğini görmek, rüyayı gören kişinin hayatını eğlence içinde geçireceğine fakat başına kötü şeylerin gelebileceğine yorumlanır. Malını zor bir şekilde kazanacağına ve bu kazandığı malını hayır işlerinde harcayacağına yorumlanır.

31- Rüyada Köpeğin Önüne Kemik Atmak

Rüyada köpeğin önüne kemik attığını görmek, rüya sahibinin iyilik sever biri olduğuna ve bu yaptığı iyiliklerin karşılığında kötülük göreceğine yorumlanmaktadır.

32- Rüyada Köpek Boğuşturmak

Rüyada köpek boğuşturduğunu görmek, kişinin zevkli, eğlenceli bir hayatı olacağına yorumlanır. Aynı zamanda köpekleri oynatmakta aynı anlama gelmektedir.

Rüyada Köpek Havlaması

33- Rüyada Köpek Sesi Duymak

Rüyada köpek sesi duymak, rüyayı gören kişinin düşmanı olduğu bir kişiden uzaktan boş sözler duyacağına ve takmaması gerektiğine yorumlanır.

34- Rüyada Çoban Köpeği Görmek

Rüyada çoban köpeği görmek, rüya sahibinin bir mülkten gelir elde edeceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada bir çoban köpeğine sahip olmak, bir mülk sahibi olacağına ve bu mülkten kazanç elde edeceğine yorumlanmaktadır.

35- Rüyada Süs Köpeği Görmek

Rüyada süs köpeği görmek, rüya sahibinin hayattan tat alması ve mutlu olması olarak yorumlanmaktadır.

 • Rüyada süs köpeği beslemek, rüya sahibinin eşiyle mutlu bir hayatının olduğunu ve mutlu olduklarını gösterir.
 • Rüyada bir süs köpeğini kucakta taşıdığını görmek, rüya gören kişinin eşini aldattığı ve ona karşı kötülük yaptığını gösterir.
 • Rüyada munzur (yaramaz) köpek görmek, rüya sahibinin etrafında ona zarar vermek isteyen bir düşmanı olduğuna yorumlanır.
 • Rüyada eğlence için süs köpeği beslediğini görmek, rüya sahibinin neşesine ve mutlu yaşantısına yorumlanır.
 • Rüyada bir köpek satın aldığını görmek, rüya sahibi ile akrabaları arasında bazı parasal konularda sorunlar olduğunu gösterir.
 • Rüyada bir köpek hediye almak, rüyayı gören kişinin akrabalarıyla olan sorunun çözüleceğine ve mutlu olacağına yorumlanmaktadır.

Rüya tabirciler rüyada köpek görmeyi iki şekilde yorumlarlar, rüya sahibinin etrafındaki çalışanlara ve yaşayacağı kötülüklere yorarlar.

36- Rüyada Köpeğe Yemek Vermek

Rüyada köpeğe yemek verdiğini görmek, rüya gören kişinin rızkının bozulacağına ve işlerinin kötüye gideceğine yorumlanır.

Rüayda Köpek Isırdığını Görmek

37- Rüyada Çoban Köpeği Beslemek

Rüyada çoban köpeği beslediğini görmek, rüya sahibinin ev yaşantısında büyük saygı gördüğüne yada etrafında düşmanları varsa ondan korktuklarına yorumlanmaktadır.

38- Rüyada Köpeğin Elbiseyi Yırtması

Rüyada köpeğin elbiseyi yırttığını görmek, rüya sahibinin işlerinde düşmanlarından dolayı sorunlar çıkacağına ve işlerin bir eksiklik olduğuna delalet eder. Bu rüyayı gören kişi çok dikkatli olmalıdır.

39- Rüyada Köpek Beslemek

Rüyada köpek beslediğini görmek, rüya gören kişinin gösterişi ve şatafatı sevdiğini gösterir. Rüyada av köpeği beslemekte aynı anlama gelmektedir. Süs köpeği beslemekse daha önce bahsettiğimiz gibi eşiyle arasının iyi olduğuna yorumlanır.

40- Rüyada Köpeği Çekip Götürmek

Rüyada köpeği çekip götürdüğünü görmek, rüya gören kişiye bazı arkadaşlarının yada akrabalarının yardım için başvuracağına yorumlanır.

Rüyada Köpek Isırması

41- Rüyada Uyuyan Köpek Görmek

Rüyada uyuyan köpek görmek, aile içerisinde bazı düşmanlar olduğunu ve sizin zayıf anınızı beklediğine yorumlanır. Rüya sahibinin gözlerini açması ve etrafına dikkatli bakması gereklidir.

42- Rüyada Köpek Gezdirmek

Rüyada bir köpeği gezdirdiğini gören kişi, hayatında başarılı, merhametli ve keyfine düşkün biri olduğunu göstermektedir.

43- Rüyada Köpek Öldürmek

Rüyada köpek öldürdüğünü gören kişinin düşmanları varsa onları yendiğini ve onlara karşı üstünlük kurduğunu gösterir. Rüya sahibi düşmanlarına karşı zafer kazanacaktır.

44- Rüyada Kahverengi Köpek Görmek

Kahverengi köpek görmek, rüya sahibinin önünde yeni arkadaşlıklar olduğunu ve yaşadığı bazı ilişkilerin kontrolden çıkmak üzere olduğuna yorumlanır.

Rüyada Köpek Kovalamak

45- Rüyada Ağlayan Köpek Görmek

Rüyada ağlayan köpek görmek, rüyayı gören kişinin karşısında olan düşmanların kendisinden çekinmeye başlayacağına ve kendisinden korkacaklarına yorumlanır.

46- Rüyada Bağlı Köpek Görmek

Rüyada bağlı köpek görmek, rüya gören kişinin ailesine daha fazla zaman ayırması gerektiğine işlerine ayırdığı zamanı azaltması gerektiğine yorumlanır. Aynı zamanda daha önce yaptığı bazı hatalar yüzünden şu anda vicdan azabı çektiğine de yorumlanmaktadır.

47- Rüyada Köpek Saldırması

Rüyada bir köpeğin saldırdığını görmek, rüya sahibinin kendisine karşı birilerinin kötülük düşündüğünü gösterir. Rüyada köpek görmekle ilgili diğer yorumlar:

 • Rüyada bir köpeğin saldırdığını ama ısırmadığını görmek, rüyayı gören kişiye bazı düşmanlarının saldırıya hazırlandığını fakat zarar vermediklerini gösterir.
 • Rüyada köpek saldırması, kişinin etrafında kötü düşünceli insanların olduğuna yorumlanır.
 • Rüyada köpek saldırdığını görmek için rüya yorumcuları farklı yorumlar yapmıştır. Kimine göre rüyada köpek saldırdığını görmek kişinin başına kötü şeylerin geleceğinin habercisidir. Başka bir yorumcuya göre ise bu kişinin işlerinde bazı eksiklikler olduğunu gösterir.

48- Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

Rüyada köpek saldırısına uğradığını görmek, rüya gören kişinin ailesiyle bazı sorunlar yaşayacağına yorumlanır. Rüyada yolda yürürken kendisine köpeklerin saldırdığını gören kişinin ailesiyle eve gittiğinde bazı sorunlar yaşayacağına fakat sonra tatlıya bağlayacaklarını gösterir.

Rüyada Köpek Saldırısına Uğramak

49- Rüyada Köpeklerin Birbirine Saldırması

Rüyada köpeklerin birbirine saldırdığını görmek, rüya sahibinin kendisiyle çok uğraşan bir düşmanından kurtulmak için başka bir düşmanını o düşmanının üzerine salacağına yorumlanır.

50- Rüyada Köpek Sahibi Olduğunu Görmek

Rüyada köpek sahibi olduğunu gören kişinin, halk arasında saygın bir konuma geleceğine ve tüm dertlerinden kurtulacağına yorumlanmaktadır.

51- Rüyada Av Köpeği Görmek

Rüyada av köpeği görmek, rüya gören kişinin işlerinin yolunda gideceğine ve hayallerinin gerçek olacağına yorumlanır.

 • Rüyada av köpeğiyle havladığını görmek, rüya gören kişinin düşman diye gördüğü kişiden hayır göreceğine yorumlanır.
 • Rüyada av köpeği eti görmek, rüyayı gören kişiye miras kalacağını gösterir.
 • Rüyada av köpeğini yanında kovmak, kişinin fayda göreceği bir hısmını yanından uzaklaştırması anlamına gelir.
 • Rüya gören kişinin büyük bir makama ve şöhrete erişeceğine yorumlanır.
 • Rüyada tazı görmek, düşmana karşı zafer elde edip rahat bir hayat sürüleceğine yorumlanır.

52- Rüyada Uyuyan Köpek Görmek

Rüyada uyuyan köpek görmek, rüya gören kişinin mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine ve korkularından tamamen kurtulacağına yorumlanır.

Rüyada Köpek Saldırması

53- Rüyada Köpek Sütü İçmek

Rüyada köpek sütü içtiğini görmek, rüya sahibinin korkuları olduğunu ve endişeli olduğunu gösterir. Karşısındaki düşmandan korktuğunu ve çekindiğine yorumlanmaktadır.

54- Rüyada Köpek Eti Yemek

Rüyada köpek eti yediğini görmek, rüyayı gören kişinin düşmanını alt ettiğini ve onun mallarını kazanarak yediğini gösterir.

Rüyada köpeği kesip etini yediğini görmek, kişinin düşmanını alt ettiğini fakat bu işin sonucunda eline haram mal geçeceğine ve malların hayrını görmeyeceğine yorumlanır.

55- Rüyada Köpekle Konuşmak

Rüyada köpekle konuşmak, rüya gören kişinin saklandığını ve gizlendiğine yorumlanır.

56- Rüyada Eve Köpek Girmesi

Rüyada eve köpek girdiğini görmek, kişinin maddi olarak zorda olan kişilere yardım etmesi gerektiğine yorumlanır. Aynı zamanda zor durumda olan, fakir ve muhtaç bir aileye de yorulmaktadır.

Rüyada Köpek Sesi Durmak

57- Rüyada Dişi Köpek Görmek

Rüyada dişi köpek görmek kötü kalpli ve içi fesatlıkla dolu bir kadının varlığına yorumlanır.

 • Rüyada dişi köpeğin bir erkeği kovaladığını görmek, rüya gören kişinin bu kötü kalpli kadın yüzünden halka rezil olacağına yorumlanır.
 • Rüyada iki köpeğin dişi köpeği izlediğini görmek, rüya gören kişinin kötü yola düşmüş kadın ve erkeği evlendireceğine yorumlanır.
 • Aynı zamanda çok kötü düşünceleri olan herkes hakkında kötülük düşünen bir kadının varlığına yorumlanır. Rüya gören kişinin bu kadına karşı çok dikkatli olması gereklidir.

58- Rüyada Köpek Olmak

Rüyada birden bire köpek olduğunu gören kişinin, etrafındaki insanlara karşı kibirli ve kötü davrandığına yorumlanır.

 • Daha önce köpek olan fakat insana dönüşen kişinin, günahlarından dolayı allaha sığınıp af dilemesi gerektiğine yorumlanır.
 • Rüyada başının köpek başına döndüğünü görmek, kişinin başına kötülüklerin geleceğine yorumlanır.
 • Rüyada birden bire köpek olduğunu gören kişinin, yaptığı bir hatadan dolayı büyük günah işlediği ve tövbe etmesi gerektiğine yorumlanır.

59- Rüyada Köpeğin Kaçtığını Görmek

Rüyada bir köpeğin kaçtığını görmek, rüya gören kişinin düşmanlarının kendisinden kaçtığını ve karşısına çıkmaya korktuklarına yorumlanır.

60- Rüyada Sarı Köpek Görmek

Rüyada sarı köpek görmek, rüya gören kişinin karşısında zayıf ve hasta bir düşmanının olduğuna yorumlanmaktadır.

Rüyada Köpek Sevmek

61- Rüyada Köpek Bağlamak

Rüyada köpek bağladığını görmek, rüya gören kişinin kolay yoldan para kazanmak uğruna elindeki malından olacağına ve işlerinin bozulacağın, parasızlık çekeceğine yorumlanmaktadır.

62- Rüyada Hasta Köpek Görmek

Rüyada hasta bir köpek görmek, size düşmanlık edenlerin hastalanacağına ve size zararlarının dokunmayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada Tatlı Yemek Ne Anlama Gelir? Öğrenmek için Hemen Bu Yazımızı Okumalısınız. >> https://vaybepost.com/ruyada-tatli-yemek/

63- Rüyada Köpek Ölmesi

Rüyada köpeğin öldüğünü görmek, rüya gören kişinin etrafında ona karşı kötülük düşünmüş ama şimdiye kadar beceriksizliğinden ve korkaklığından dolayı ona zararı olmamış düşmanlarından kurtulacağı anlamına gelir.

64- Rüyada Köpek Almak

Rüyada köpek aldığını görmek, rüyayı gören kişi yanında çalışanları varsa onlarla çok iyi geçineceğine ve onlar tarafından çok sevileceğine yorumlanır. Aynı zamanda hoş muhabbet ve güzel yüzlü bir insan olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada Köpek Yalaması

65- Rüyada Köpek Tarafından Kovalanmak

Rüyada köpek tarafından kovalandığını görmek, rüya sahibinin etrafında onu çekemeyen, dedikoducu, çirkin, hırslı ve içi fesat dolu bir düşmanının olduğunu gösterir.

 • Rüyada köpek tarafından kovalanmak, eğitim almış fakat kendisini geliştirememiş içi her daim fesatlıkla dolan ve diğer insanlara karşı hep kötü düşünen kişilerin varlığına yorumlanmaktadır.
 • Rüyada köpek tarafından kovalanmak, içi şirret dolu kötü düşünceli insana yorumlanır.
 • Rüyada köpek görmek kısacası etrafınızda zararsız ama sürekli sizin dedikodunuzu yapan birinin olduğuna yorumlanır.

66- Rüyada Köpek Kovalaması

Rüyada köpek kovalaması görmek, rüya sahibinin özellikle çalıştığı ortamda kendisini çekemeyen kötü düşünen arkadaşlarının olduğun yorumlanır. Gündelik yaşantısında etrafındaki kişilerin onun yaptıklarını ve başarılarını çekemediği ve ona kem gözle baktıklarına delalet eder.

Rüyada köpek kovalaması, iş hayatında yaşanılan zorluklara ve rakiplerle girilen rekabete yorumlanmaktadır. Rüya sahibinin etrafında ki kişilerin onu kullanmak için yalana başvurdukları anlamına gelir.

67- Rüyada Köpek Kovalamak

Rüyada köpek kovaladığını görmek, rüya sahibinin etrafındaki kötü kişilerin farkına varacağına ve onlardan kurtulacağına yorumlanır.

 • Rüyada köpek kovalamak, üzüntü ve kederin biteceğine yorumlanır.
 • Rüya sahibinin etrafındaki düşmanlarından zarar görmeden kurtulacağı anlamına gelir.
 • Rüya gören kişinin şansının açıldığına yorumlanır.
 • Rüya gören kişinin temiz kalbi sayesinde dualarının kabul olacağına yorumlanmaktadır.
Icons made by Freepik from www.flaticon.com

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu