Rüya Tabirleri

Rüyada Yılan Görmek, Öldürmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan görmek, çok farklı şekillerde yorumlanmaktadır. İslami rüya tabircilerine göre yılan görmek, hilekar bir düşmanı göstermektedir. Bazı durumlarda da yanınıza yaklaşan sinsi bir düşmana yorumlanır. Bazı durumlarda ise aileyi, hükmetmeyi ve kudreti simgelemektedir.

Rüyada yeşil, beyaz, siyah ve altından yılan görmekte farklı anlamlara yorulur. Rüyada yeşil yılan görmek günah işlemeyi seven kişi olarak yorumlanırken, altından yılan görmek tüm manevi ve maddi sorunların ortadan kalkacağına yorumlanır.

Rüyada siyah yılan görmekse cesur kişileri simgeler. Ama rüya alimleri tarafından rüyada yılan görmek genellikle kötü birşey olarak yorumlanmaktadır. Kötü rüyalar sonrasında rüyayı kimseye anlatmamak ve Allah’a sığınmak gereklidir.

Rüyada gördüklerimiz gerçek hayata göre farklı şekilde yorumlanabilmektedir. Bu nedenle gerçek hayatta hiç görmediğimiz hayvanlar ve olayları rüyamızda sanki gerçekmiş gibi görebiliriz. Rüyada yılan görmek ile ilgili detaylı bir liste hazırladık. Umarım rüyanıza yorum katabiliriz.

İçindekiler

Rüyada Yılan Görmek Nedir?

Rüyada yılan görmek, insanların cevabını en çok aradıkları rüyalar arasında yer almaktadır. Rüyada yılan görmek genellikle rüya gören kişinin hayatında olacak olan kötü şeylere yorulmaktadır.

Rüyada yılan görmek, rüya gören kişinin etrafındaki düşmanlarına karşı dikkatli olması ve düşmanlarıyla biran önce yüzleşmesi gerektiğine yorumlanmaktadır. Aynı zamanda kötü niyetli bir kadın olarak ta yorumlanır.

Aynı zamanda kazançların kaybı olarak ta yorumlanmaktadır. Bugün kazanılan güzel gelirlerin ilerleyen zamanlarda kesileceğine yorumlanır.

Rüyada Yılan Görmek Neye İşarettir?

Rüyada yılan görmek, rüya gören kişinin ailesinin içerisine kendisini iyi göstererek sızmış bir düşmanın olduğunu ve bu düşmanın kendisine karşı kötülükler düşündüğüne ve yaptığına işarettir. Rüyada yılan gören kişi yakın zamanda iş yada aile çevresinde bir düşman kazanmış yada kazanacak olan kişidir.

Rüyada yılan görmek hayırlı bir olay olarak görülmez. Rüya gören kişi bekarsa düşmanın evlilikle geleceği eğer evliyse düşmanın iş ve ya arkadaş ortamından kendisine yaklaşacağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi çok dikkatli olmalıdır.

Rüyada Yılan Görmek Ne Anlama Gelir?

Rüyada yılan görmek, rüya gören kişinin gizli bir düşmanı tarafından zarara uğratılacağı ve yolunda giden işlerinin bir anda bozulacağı anlamına gelir. Rüyada yılan görmek, rüya gören kişinin yanına sinsi sinsi sokulmuş ve ona gerek iş hayatında gerekse aile ortamında kötülükler yapacak düşman olarak yorumlanır.

Bu rüyayı gören kişinin işleri rast gitmez ve durduk yere işlerinde sorunlar çıkmaya başlar. Aile ortamında huzursuzluklar yaşamakata yada yaşayacaktır. Yanına sokulan bu sinsi düşmana çok dikkat etmesi gerekir.

Rüyada Altın Yılan Görmek

1- Rüyada Yılan Görüp Korkmamak

Rüyada yılan görüp korkmamak, rüya gören kişinin mutlu ve huzurlu bir hayat yaşayacağına, sonunda güce ve kudrete ereceğine yorumlanır.

2- Rüyada Yılan Görüp Etini Yemek

Rüyada yılan görüp etini yemek, rüya sahibinin düşmanlarından mal kazanacağına ve bu kazançlarından büyük faydalar elde edeceğine yorumlanır.

3- Rüyada Birçok Yılan Arasından Geçmek

Rüyada birçok yılanın arasından geçtiğini görmek, rüya gören kişinin bulunduğu bölgeye çok ama çok yağmur yağacağına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Yılan Görmek

4- Rüyada Yılan Öldürdüğünü Görmek

Rüyada yılan öldürdüğünü görmek, rüyayı gören kişinin kendisine sürekli kötülükler yapan bir düşmanına karşı zafer kazanacağı anlamına gelir. Bu rüya hayırlı bir rüya olarak yorumlanır. Düşmanlarını bir anda yenecek güce erişmeye ve galip gelmeye işarettir.

Rüya yorumcularına göre rüyada yılan öldürdüğünü görmek, rüya sahibinin cinsiyetine göre farklı yorumlanmaktadır. Rüya gören kişi kadınsa yaşadığı ilişki ile ilgili, rüya gören erkekse işle ilgili olarak yorumlanmaktadır.

Rüya gören kişi kendisine karşı yapılan düşmanlıklardan zarar görmeden kazançla çıkacaktır. Rüyasında yılan öldürdüğünü gören kişinin iş yada aile hayatındaki sorunlarından kısa sürede kurtulacağı ve mutlu, huzurlu bir hayat süreceğine yorulmaktadır.

Rüyada Köpek Görmek Ne Anlama Gelir? Öğrenmek için bu yazımızı mutlaka okumalısınız. >> https://vaybepost.com/ruyada-kopek-gormek/

5- Rüyada Ölmüş Yılan Görmek

Rüyada ölmüş yılan görmek, rüya sahibine kötülük yapan düşmanın yada düşmanların yok olup gideceğine yorumlanır. Rüyada ölmüş yılan görmek, rüya gören kişinin düşmanlarının Allah tarafından helak edileceği anlamına gelir.

6- Rüyada Beyaz Yılan Görmek

Rüyada beyaz yılan görmek, rüya sahibine kötülük düşünen bir düşmanın çok öfkeli ve saldırgan olduğuna yorumlanır. Rüya yorumcularının bazıları farklı olarak yorumlamaktadır. Rüyada beyaz yılan görmek şu şekilde de yorumlanı:

  • Rüyada beyaz yılan görmek, haneye evlilik yada nişan sonucunda yeni bir üyenin katılacağı anlamına gelir.
  • Aynı zamanda haneye evlilik ile kötü bir kadının gireceğine yorumlanır.
  • Haneye girecek olan bu kadın hane halkına zarar verecektir.
  • Rüyada beyaz yılan gören kişi bekar ise çok dikkat etmelidir. Haneye güzel bir olayla tehlikeli bir düşmanın gireceğine yorumlanır.
  • Rüyada beyaz yılan görmek, maddi olarak kayıp ve bir işten hüsranlıkla ayrılmak olarak yorumlanır.
  • Rüyada beyaz yılan görmek, rüya sahibine düşmanlık eden kişilerin göründüğü gibi güçlü olmadıklarına delalet eder.

Rüyada Evde Yılan Görmek

7- Rüyada Siyah (Kara) Yılan Görmek

Rüyada siyah yılan görmek, rüya gören kişinin karşısında çok saldırgan bir düşmanının olduğunu gösterir. Rüya sahibine düşmanlık eden kişinin hileye ve oyunbazlığa başvurduğunu gösterir.

Bu rüya sadece bir düşman olarak yorumlanmaz. Aynı zamanda kişinin karşılaştığı yada karşılaşacağı zorlu bir olay olarak ta yorumlanır. rüya gören kişinin karşısındaki düşmanlarının bir anda çoğalacağına ve baş etmeye çalıştığı zorlu olayla uğraşmasının zor olduğunu gösterir.

Rüyada siyah – kara yılan gören kişi kendisinin zaaflarını çok iyi bilen ve yanı başında olan bir düşmanı tarafından zarara uğratılacağına ve bu düşmanı yenemeyeceğine delalet eder.

8- Rüyada Yılanın Ölmüş Olduğunu Görmek

Rüyada yılanın ölmüş olduğunu görmek, rüya sahibine kötülükler yapan düşmanın kendiliğinden ölmüş yada öleceği anlamına gelir.

9- Rüyada Yılan Tuttuğunu Görmek

Rüyada yılan tuttuğunu görmek, rüya gören kişinin düşmanında fayda elde edeceğine veya düşmandan bir mal alacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüya gören kişinin karşısına yakın zamanda kendisine büyük faydalar sağlayacak birinin çıkacağına yorumlanır.

Rüyada Kobra Yılanı Görmek

10- Rüyada Arkasından Yılan Geldiğini Görmek

Rüyada arkasından bir yılan geldiğini görmek, rüya gören kişinin kendisine kötülük etmek için bekleyen düşmanlarının onun arkasından gözetleyerek fırsat kolladıklarına yorumlanır.

11- Rüyada Evinde Yılan Olduğunu Görmek

Rüyada evinde yılan olduğunu görmek, rüya gören kişinin ailesinden ve akrabalarından birinin kendisine düşmanlık ettiğine yorumlanır. Rüya gören kişi aile içerisinde biri tarafından azarlayabilir yada bu kişiden hoşuna gitmeyecek kötü sözler duyabilir.

Bazı rüya yorumcularına göre rüyada evde yılan görmek, rüya sahibinin uğraştığı bazı işler nedeniyle ailesinin zarar göreceğine yorumlanır. Rüya sahibi kendisinden uzun süredir saklanan bazı gerçekleri bir anda öğrenecektir.

Rüya gören kişi yılanı kendi evinde gördüyse, hane içinden biri tarafından yakın zamanda maddi bir zarara uğratılacağı anlamına gelir.

12- Rüyada Yılanı Öldürüp Eline Aldığını Görmek

Rüyada yılanı öldürüp eline aldığını görmek, rüya sahibinin kendisiyle uğraşan düşmanının alt edeceğine ve ondan kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Rüyada Küçük Yılan Görmek

13- Rüyada Yılan Tuttuğunu Görmek

Rüyada yılan tutan, yılanı yakalayan birinin görmek, rüya sahibinin sevmediği ve düşman olduğu biriyle birlikte yaşamak zorunda kalacağına yorumlanır. Rüya gören kişinin düşmanlığını gizleyerek bu kişiyle yaşamak zorunda kalacağına yorumlanır.

  • Rüyada yılancılık yapan birinin yanında yılanlar görmek, rüyayı gören kişi eğer hasta ise iyileşeceğine ve ömrünün uzayacağına yorumlanır.
  • Rüyada yılanlara konuşan birini görmek, rüya sahibinin etrafında sürekli yalanlarla onu kandırıp ona kötülük yapmak isteyen birinin olduğunu gösterir.

14- Rüyada Yılan Sokması Görmek

Rüyada yılan sokması görmek, rüya gören kişinin düşmanlarından bir zarar göreceği anlamına gelir. Rüya yorumcuları tarafından rüyada yılan görmek genellikle kötü olarak yorumlanır.

Rüya gören kişinin başına bir bela nın geleceği yada maddi ve manevi zarara uğrayacağına yorulmaktadır. Bekar bir kişi rüyasında yılan soktuğunu gördüğünde, bu rüya o kişinin yaşayacağı hayal kırıklığına ve uğraşlarının boşa çıkmasına yorumlanır.

15- Rüyada Yılan Isırması Görmek

Rüyada yılan ısırması görme, rüyayı gören kişinin düşmanlarının bir hareketi ile düşmanlarının kim olduğunu öğrenmesine yorulmaktadır. Rüya bilimciler tarafından rüyasında yılan ısırması gören kişinin düşmanında gelecek bir darbe ile onun kendisine olan düşmanlığını öğrenecek ve kendisini korumaya geçecektir.

Rüyada yılan ısırması, yaşanılan maddi kayıpların düzeleceği ve rüya sahibinin kendisini toparlamaya başlayacağına yorumlanır. Rüyayı gören kişi düşmanlarından en az şekilde zarar görecek kendisini savunmaya geçecektir.

Rüyada Ölü Yılan Görmek

16- Rüyada Sarı Yılan Görmek

Rüyada sarı yılan görmek, rüya gören kişinin kendisine düşman olan birinden kötü bir söz yada bir iftira duyacağına yorumlanır. Rüyada sarı yılan görme, genellikle sözlü bir tartışmaya girileceğine ve bu tartışma sonrasında duyulan sözlerden dolayı canının sıkılacağına yorulur.

Rüyada evinde sarı yılan gören yakın zamanda yarınlarından duyacağı bir sözden dolayı çok üzülecektir. Aynı zamanda yakınlarından iş ya da sağlık konusunda kötü bir haber alacağına ve tüm beklentilerinin boşa çıkacağına yorulur.

17- Rüyada Yeşil Yılan Görme

Rüyada yeşil yılan görme, rüyayı gören kişi olumlu beklediği bir işin olumsuz sonuçlandığını öğrenecektir. Rüyada yeşil yılan gören kişiler etrafında kendisine iyi davranan ve iyi biriymiş gibi görünen kişilerden zarar görecektir.

Güzel geçtiğini ve kesin başarılı olacağını düşündüğü bir sınavdan yada işte olumsuz cevap alacaktır. Güzel neşeli başlanan bir işin olumsuzluk ve üzüntü ile sonuçlanacağına yorumlanır. İşlerin olumsuz yönde gitmesi ya kendiliğinden yada bir kötü niyetli kişi tarafından olacaktır.

18- Rüyada Büyük Yılan Görmek

Rüyada büyük yılan görmek, rüya gören kişinin sonuçlarını bildiği ve kabullendiği bir olayın beklenen daha büyük bir etki yaratacağına yorumlanır. Aynı zamanda rüyada büyük yılan görmek, beyaz yılan görme ile aynı anda olursa, olumsuz giden işlerin sonuçlarının çok büyük olacağına delalet eder.

Rüyada büyük yılan gören kişinin işleri çok kötü bir şekilde bozulacak ve büyük maddi zararlar görecektir. Bu zararlar sonucunda aile ortamından ve çevresinden çok büyük tepkiler görecektir. Rüyada büyük yılan gören kişi çok dikkatli olmalı ve attığı adımlara çok dikkat etmelidir.

Rüyada Piton Yılanı Görmek

19- Rüyada Küçük Yılan Görmek

Rüyada küçük veya yavru yılan görmek, rüya gören kişinin bir düşmanının yaptıkları sonucunda gördüğü zararları kısa sürede düzelteceğine ve bu düşmanını kısa sürede yeneceğine yorumlanır.

Aynı zamanda sonucu beklenen bir olayın beklenildiği kadar kötü sonuçlanmayacağına da işaret eder. Aynı zamanda rüya gören kişinin maddi kayıpları varsa bu kayıpları çok kısa bir süre içerisinde toparlayacağına da yorulmaktadır.

Eğer rüyada evin içerisinde küçük bir yılan görülürse, ev içerisinde düşmanlık düşünen zararsız birilerinin olduğuna yorumlanır.

Rüyada Tatlı Yemek Ne Anlama Gelir? Öğrenmek için bu yazımıza mutlaka göz atın. >> https://vaybepost.com/ruyada-tatli-yemek/

20- Rüyada Su Yılanı Görmek

Rüyada su yılanı görmek, diğer yılan rüyalarına göre olumlu bir rüya olarak yorumlanmaktadır. Rüyada su yılanı gören kişi, işlerini kısa sürede toparlayacaktır. Adım attığı işlerden olumlu sonuçlar elde edecek ve güzel gelirler kazanacaktır.

Rüyada su yılanı görmek, rüya gören kişinin hiç beklemediği bir anda daha rahat bir yaşama kavuşacağına ve hayallerinin gerçekleşmeye başlayacağına yorulur.

21- Rüyada Çok Sayıda Yılan Görmek

Rüyada çok sayıda yılan görmek, rüya gören kişinin düşmanlarına karşı çok dikkatli olması gerektiğine yorumlanır. Kendisine düşmanlık düşünen kişilerin onun karşısında güç birliği yapacağı ve uğrayacağı zararların çok daha büyük olacağına yorulur.

Bazı rüya yorumcularına göre bu rüya, rüya gören kişinin düşmanlarına yenilmesine yorulur. Aynı zamanda gelecek günlerde büyük bir maddi zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada Renkli Yılan Görmek

22- Rüyada Ölü yılan Görmek

Rüyada ölü yılan görmek, olumlu yorumlanan rüyalardan biridir. Bu rüyayı gören kişiler düşmanlarından bir zarar görmeden kurtulacaktır. Uğradıkları maddi ve manevi zararlarını hızlı bir şekilde onaracaklardır. Rüyada ölü yılan gören kişi, zarar görmekten korktuğu bir olaydan zarar görmeden kurtulacaktır. Kendisine düşmanlık besleyen kişilerin kendiliğinden ortadan kaybolduğunu görecek ve rahatlayacaktır.

Rüyada ölü yılan gören kişi rahatlamalıdır. Bundan sonraki hayatı daha rahat ve düşmanlarından korkmadan geçecektir.

23- Rüyada Kobra Yılanı Görmek

Rüyada kobra yılanı görmek, rüya gören kişinin iş ortamında çok güçlü bir düşmanının olduğunu gösterir. Kişi bu düşmanına karşı çok dikkatli olmalı ve ortaya çıkabilcek büyük maddi kayıplara hazırlıklı olmalıdır.

Rüya yorumcuları bu düşmanın bir patron olabileceğine yorumlar. Çünkü bu düşman direk kişinin kazancına göz dikecektir. Bu rüyayı gören kişinin iş ortamında çok dikkatli olması gereklidir.

24- Rüyada Kırmızı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı yılan görmek, rüya gören kişinin bir miras beklediğine ve bu miras sonucunda birçok düşmanının ortaya çıkacağına yorumlanır. Ortaya çıkacak bu düşmanlar kişinin kazancına göz dikecek ve büyük zarara neden olacaklardır.

Rüyanın bir başka yorumu da kişinin malını düşmana kaptırması olarak da yorumlanır. Eğer rüyada evde kırmızı yılan görülürse, rüya gören kişi malını yada evini bir düşman yüzünden satmak zorunda kalacaktır. Rüyada kırmızı yılan görmek tehlikeli rüyalardan bir tanesidir. Bu rüya aynı zamanda evdeki eşyaların haciz nedeniyle kaybedilmesi olarakta yorumlanmaktadır.

Rüyada Siyah, Kara Yılan Görmek

25- Rüyada Yılandan Kaçmak

Rüyada yılandan kaçtığını görme, bu rüya genellikle olumlu bir rüya olarak görülmektedir. Çünkü bu rüyayı gören kişi kendisine düşmanlık edecek olan kişilerden uzak duracak ve onlardan gelecek zararlardan kendisini koruyacaktır. Aynı zamanda aile içerisinde düşmanlık besleyen kişilerden uzak durmak olarak da yorumlanmaktadır.

Rüyada yılandan kaçtığını gören kişi bekarsa yeni tanıştığı ve kendisini kandırmak isteyen kişilerden uzak duracağı anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişi iş yada aile ortamında kendisine zarar vermek isteyen kişilerden uzak duracak ve onlardan kurtulacaktır.

26- Rüyada Yılan Yakalamak

Rüyada yılan yakaladığını gören, rüya sahibi iş ortamında başarılı olacaktır. Aile ve iş ortamında kendisine düşmanlık yapanların farkına varacak ve savunmasını yapacaktır. Rüyasında yılan yakaladığını gören kişi kendisine düşmanlık besleyenlerin farkına varacak ve onlardan kendini koruyacaktır.

Bu rüyayı gören kişi gözlerini iyi açmalı ve etrafına iyi bakmalıdır. Bu sayede kendisine düşman olanları ve kötülük yapacakları erkenden fark edebilir. Onlardan gelecek zararları en az şekilde atlatarak düşmanını mağlup edebilir.

27- Rüyada Piton Yılanı Görmek

Rüyada piton yılanı görmek, rüya gören kişi kendisine düşmanlık besleyenlerden bir türlü kurtulamaz ve onların zararlarından kaçamaz. Bu rüyayı gören kişi iş yada arkadaş ortamından çok değer verdiği birinden zarar görebilir.

Bu kişi kendisini çok iyi tanıdığı için onun vereceği zarardan kaçamaz ve kendisini koruyamaz. Rüyada piton yılanı görmek, kişinin işinde beklediği terfiyi yada yükselişi alamayacağına yorumlanır. Aynı zamanda kişiye düşmanlık besleyen kişinin kendisinden güçlü biri olduğuna da yorumlanmaktadır.

Rüyada Üzerinde Yılan Görmek

28- Rüyada Yılanın Sürünerek Geldiğini Görmek

Rüyada yılanın sürünerek gelmesi, size karşı düşmanlıkları olan kişilerin size karşı birleştiklerine yorumlanır.

29- Rüyada Mavi Yılan Görmek

Rüyada mavi yılan görmek, rüya sahibine düşmanlık eden kişinin bir erkek olduğunu ve sinsice planlar yaptığına işaret eder.

30- Rüyada Yılanla Kavga Etmek

Rüyada yılanla kavga etmek, rüya gören kişinin düşmanıyla kavga edeceğine ve bu kavgadan bir zarar görerek çıkacağına yorumlanır. Eğer rüyasında yılanla kavga esnasında ısırılırsa, rüya sahibinin düşmanında göreceği kötülükten dolayı büyük bir hasar alacağına yorumlanır. Eğer rüyada kavga esnasında yılanı iki parçaya ayrılmış görürse düşmanı olan birinden faydalanacağı anlamına gelir.

Rüyada Yılan Derisi Görmek

31- Rüyada Yılan Yemek

Rüyada yılan yemek, rüya gören kişinin düşmanından mal elde edeceğine yorumlanır. Bu hayırlı bir rüyadır ve düşmana karşı zafer kazanmaya yorumlanır.

32- Rüyada Yılan Başı Ezmek

Rüyada yılan başı ezmek, rüya sahibinin yakın zamanda çok güçleneceğine ve tüm düşmanlarına karşı galip geleceğine yorumlanır.

33- Rüyada Yılan Eti Görmek

Rüyada yılan eti görmek, rüya sahibinin düşmanının malını göreceğine yorumlanır. Aynı zamanda rüyada yılan derisi, kemiği görmekte düşman malına işaret eder. Yılanla konuştuğunu görmekse, rüya sahibinin düşmanıyla anlaştığı ve barıştığını gösterir.

Rüyada Yılan Başı Ezmek

34- Rüyada Vücudundan Yılan Çıkması

Rüyada vücudundan yılan çıkması, rüya sahibin ailesinin içinden birilerinin kötülük yapacağına yorulur. Aynı zamanda rüyayı gören kişinin söylediği bir sözden dolayı zarar göreceğine de yorulur.

35- Rüyada Üzerinde Yılan Görmek

Rüyada üzerinde yılan görmek, rüya sahibinin bilimle uğraşan bilgili biri olacağına yorulur.

36- Rüyada Yılanların Uçtuğunu Görmek

Rüyada yılanların uçtuğunu görmek, rüya sahibinin etrafında dolanan ve ona düşmanlık etmek isteyen kişilerin uzaklara gideceğine yorumlanır. Aynı zamanda yılanların uçtuğunu görmek sevinç ve mutluluğa da işarettir.

Rüyada Yılanın Dolanması

37- Rüyada Başının Üzerinde Yılan Görmek

Rüyada başın üzerinde yılan yada yılanlar görmek, rüya sahibinin devlet kademesinde tanıdıkları olduğu ve değer gördüğü anlamına gelir.

38- Rüyada Renkli Yılan Görmek

Rüyada renkli yılan görmek, rüya sahibinin etrafında dolaşan sinsi ve her yolu deneyen bir düşmana yorumlanır. Bu rüyayı gören kişiler çok dikkatli olmalıdır. Çok güvendiği kişiler düşmanı çıkabilir.

39- Rüyada Sokakta Yılan Görmek

Rüyada sokakta yılan görmek, rüya gören kişinin bulunduğu bölgede savaşın çıkacağına ve dikkat etmesi gerektiğine yorulur.

Rüyada Yılanın Konuşması

40- Rüyada Yılanla Konuşmak

Rüyada yılanla konuştuğunu görmek, rüya sahibinin düşmanı ile konuşarak barışması olarak yorumlanır. Rüyada yılanın bağırdığını görmek, düşmanlık besleyen kişinin kendisini belli etmesi ve kötü sözler söylemesi anlamına gelir.

41- Rüyada Altın Yılan Görmek

Rüyada altın yılan görmek, rüya gören kişi için çok büyük hayır göreceğine ve beklediği tüm haberlerin olumlu geleceğine yorumlanır.

42- Rüyada İri Uzun Yılan Görmek

Rüyada uzun yılan görmek genellikle korkuya yorulmaktadır. İri yılansa aileden biri olarak nitelendirilir. Aynı zamanda düşmanlık besleyen komşuya da yorulur. Rüyasında iri uzun yılan gören kişi büyük bir saltanatın sahibi olacaktır.

Rüyada Yılan Isırması Görmek

43- Rüyada Yılan Avlamak

Rüyada yılan avlamak, rüya sahibinin bir ile ile düşmanından mal elde edeceğine yorumlanır.

44- Rüyada Yılan Pişirmek

Rüyada yılan pişirdiğini görmek, düşmana karşı kazanılacak zafer sonrasında elde edilen helal mala yorulur.

45- Rüyada Boynuna Yılan Dolanması

Rüyada boynuna yılan dolanması, rüya sahibinin kazandığı ve sahip olduğu malların zekatını vermediği anlamına gelir. Bu rüyayı gören mallarının zekatını mutlaka vermelidir.

Rüyada Yılan Öldürmek

46- Rüyada Yılanın Konuşması

Rüyada yılanın konuştuğunu görmek, rüya sahibinin düşmanıyla sözlü tartışmaya gireceği ve düşmanının söylediği sözden dolayı üzüleceği anlamına gelir. Aynı zamanda kendisini gizleyen bir düşmanın söylediği bir sözle kendisini belli etmesi anlamınada gelmektedir.

47- Rüyada Kıvrılmış Yılan Görmek

Rüyada kıvrılmış yılan görmek, rüya sahibinin kurtulması zor bir duygusal ilişki içerisinde olduğuna yorulur.

48- Rüyada Cinsel Organının Yılan Olması

Bu rüyayı gören kişinin eşinin akrabalarından birinin kendisine karşı düşmanlık beslediği ve o kişiye karşı dikkatli olması gerektiğine yorulur.

Rüyada Yılan Soktuğunu Görmek

49- Rüyada Elinde Başında Yılan Olması

Bu rüyayı gören kişinin düşmanının zor durumda olduğu ve bu kişinin kaderinin rüya sahibinin ellerine olduğun yorulur. Başında yılan görmekse rüya sahibinin şansının çok yüce olduğuna yorulur.

50- Rüyada Bahçenin Yılanlarla Dolması

Rüyada bahçenin yılanla dolduğunu görmek, diğer yılan rüyalarının aksine olumlu bir rüyadır. Bu rüyada görülen bahçenin çok bereketli olacağı ve hasadın çok iyi olacağı anlamına gelir.

Rüyada Araba Sürdüğünü Görmek ne alama gelir merak ediyorsanız bu yazımızı mutlaka okuyun. >> https://vaybepost.com/ruyada-araba-surdugunu-gormek/

51- Rüyada Yılan Derisi Görmek

Rüyada yılan derisi görme, rüya sahibinin çok değerli hazineler elde edeceğine ve şansının çok iyi olacağına yorulur.

Rüyada Yılan Sütü İçmek

52- Rüyada Engerek Yılanı Görmek

Bu rüyayı gören kişinin çok dikkatli olması gereklidir. Çünkü kendisine düşmanlık besleyen kişilerin kedisine karşı bazı tuzaklar hazırladığı anlamına gelir.

53- Rüyada Yılan Sütü İçmek

Rüyada yılan sütü içmek, Allah’ın razı olacağı bir sevap işleneceği anlamına gelir. Bu çok hayırlı bir rüyadır.

54- Rüyada Kahverengi Yılan Görmek,

Rüya sahibinin ailesi ile çok zaman geçirmediği ve bu nedenle aile içerisinde bazı sorunların ortaya çıktığına yorulur. Aynı zamanda bu rüya sorunlarla mücadele etmek olarak ta yorumlanmaktadır.

Rüyada Yılan Tuttuğunu Görmek

55- Rüyada Arkadan Yılan Gelmesi

Bu rüya düşmanların zafer kazanmak için hileye başvurduğu anlamına gelir. Bu rüyayı gören kişiler çok dikkatli olmalıdır.

56- Rüyada Zehirli Yılan Görmek

Rüyada zehirli yılan görmek, rüya sahibinin hayatının zor bir döneme girdiğine yorumlanır. Bu rüyayı görenler için zorlu bir hayat başlamak üzeredir. Aynı zamanda bu rüya rüya sahibinin etrafında bulunan kişilerin, yaptığı alışkanlıkların onu zehirlediğine ve onlardan kurtulması gerektiğine yorulmaktadır.

57- Rüyada Siyah Yılan Yavrusu Görmek

Rüyada siyah yılan yavrusu görmek, rüya sahibinin etrafında ona hep iyi görünmüş ama içten içe ona kötülük besleyen arkadaşlarının olduğuna yorumlanır. Aynı zamanda henüz ortaya çıkmamış sinsi bir düşmanın varlığına da delalet etmektedir.

Rüya sahibinin düşüncelerini ve sırlarını paylaştığı kişilere çok dikkat etmesi gerektiği aksi halde hiç duyulmaması gereken aile sırlarının etrafa yayılma tehlikesi olduğuna yorulur.

Rüyada Yılan Yakalamak

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

2 Yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu