Fotoğraf Galerisi

Sosyal Medyanın Güzellik Kalıplarını Yıktı!

Sosyal medya fenomeni Bree Lenehan, sosyal medya gördüğümüz kusursuz güzel kişilerin aslında o kadarda kusursuz olmadıklarını kanıtladı. Kişilerin filtreler ve uygulamalar ile nasıl güzel göründüklerini yaptığı paylaşımlar ile herkese göstermiş oldu. Saniye farklar ile çektiği fotoğraflarla bizlerin aslında nasıl kandırıldığımızı göstermiş oldu.

Doğru Durui ve Işık

Aynı zamanda insanların ünlülerin ve sosyal medya fenomenlerinin kusursuz gibi görünen güzelliklerini gördükten sonra öz güven kaybı yaşadıklarını dile getirdi. Ancak yaptığı bu paylaşımlarla aslında kusursuz bir güzellik olmadığını sadece duruş şekilleriyle nasıl kusursuz bir güzelliğe sahip olabileceğimizi gösterdi.

Aynı zamanda kendi paylaşımlarında kusursuz görünmek için fotoğraflarını nasıl düzenlediğini de açıkladı.

Kusursuz Görünmenin Sırrı Doğru Duruş Pozisyonu

Doğru ışık ve duruş şeklinin mükemmel görünmenin ana kaynağı olduğunu açıkladı. Sosyal medya üzerinde 469 bin takipçisi olan fenomen isim, gönderilerini nasıl düzenlediğini açıkladı. Paylaştığı filtreli ve doğal duruş fotoğraflarıyla bunu kanıtlamış oldu.

Herkesin kendi bedenini sevmesi gerektiğini kusursuz görünmek için asıl kaynağın doğru duruş ve ışık olduğunu açıkladı. Fenomen isim kusursuz fotoğrafların sırrını açıkladığı paylaşımının altına şu notu düştü, “Hayatınızın tadını çıkarmaya karar vermeden önce her şeyin mükemmel olmasını beklemeyin. Olduğunuz gibi zaten harikasınız.”

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu