Ana Sayfa Haberler Sosyal Medyanın Gündemi Olan Twerk Dansı Yapan Kadın Hakkında Soruşturma Açıldı

Sosyal Medyanın Gündemi Olan Twerk Dansı Yapan Kadın Hakkında Soruşturma Açıldı

386
0

Dün sosyal medyaya bir köyde düzenlenen sünnet düğününden bir video yüklendi. Ama bu video sıradan videolardan çok farklıydı. Videoda görünen kadın sünnet çocuğunun ve herkesin önünde twerk dansı yapıyordu.

Bu videonun sosyal medyaya düşmesinin ardın bu video için bir çok farklı yorum yapıldı. Tabi bu yorumlarda bu videoya kızan kişiler oldukça çoktu.

Bugün bu videoda yer alan kişiler için şok bir gelişme yaşandı. Çocukların ve tüm herkesin gözü önünde bu rezilliği yapan ve yaptıran kişiler hakkında suç duyurusunda bulunuldu.

Bu kişiler hakkında Av. Osman Taşdemir ve Adem Barlas, İstanbul Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulundu. Verdikleri dilekçede şu ifadeleri kullandılar;

” Bir köy meydanında yapılan bir sünnet düğününden görüntüler paylaşılmıştır. Söz konusu video görüntüleri izlendiğinde, birden fazla suçun işlendiği tarafımızca tespit edilmiştir. Video görüntülerinde sünnet edilen çocuk dışında birden fazla çocuğun ortamda bulunduğu görülmektedir. Sünnet düğünü olarak adlandırılamayacak derecede ahlaka aykırı davranışları açık olan şüpheliler hakkında kamu davası açılmasını talep etmekteyiz. “

Sosyal Medyanın Gündemi Olan Twerk Dansı Yapan Kadın Hakkında Soruşturma Açıldı
Sosyal Medyanın Gündemi Olan Twerk Dansı Yapan Kadın Hakkında Soruşturma Açıldı

Bu video için sosyal medyadan gelen bazı tepkiler şu şekilde:

Bu video ve yaşananlar hakkında sizde görüşlerinizi paylaşmayı unutmayın.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.