Fotoğraf Galerisi

Yaşadıkları Değişim İle Hayalleri Yıkan Ünlüler

Zamanla hepimiz değişim geçiriyoruz. Bazen kilo alıp bazende aşırı zayıflaya biliyoruz. Ama bazı ünlüler var ki yaşadıkları değişim ile hayranları üzerinde büyük hayal kırıklığı yaşatmışlar.

Bizler yaşadıkları değişimle ve aldıkları kilolar ile tam bir hayal kırıklığı yaratan ünlüleri sizler için derledik. İşte o liste;

1-Jennifer Lopez

Jennifer Lopez ve yaşadığı değişiklikler

Yıllardır hem erkekler hem de kadınlar J-Lo’nun düzgün şekline hayran kalıyorlar. Şimdi nasıl göründüğünden gurur duysa da, kilolarıyla başı dertte olduğu zamanlar vardı : “Eğrilerim olduğu için yeterince zayıf olmadığımı düşündüğümü hatırlıyorum. Ama öğrendim ki sağlıklı olmak ve harika hissetmek, belirli bir vücut tipine sahip olmakla ilgili değil  – tamamen bireysel bir şey. ”

2-Kelly Clarkson

Kelly Clarkson ve yaşadığı değişiklikler

Ünlü şarkıcı, yıllar boyunca bazı kilo alıp verme zamanlarından geçti, ancak güzelliğini etkilemedi. Halkın gözünde olan Kelly , kilo değişimine her zaman dikkat eden eleştirmenler olduğunu biliyordu. Bu yüzden onlara bir cevap verdi  : “İnsanların ne düşündüğünü hiç umursamadım. Daha çok mutlu olup olmadığım ve kendimi iyi ve güvende hissetmem önemliydi.”

3-Beyoncé

Beyoncé ve hayatında olan tüm değişiklikler

Beyoncé, “bootylicious” kelimesini yazdıktan ve hatta resmi olarak sözlüğe bindikten sonra kıvrımlı kadınlara en büyük ilhamlardan biri oldu. Her zaman şekline sadık kaldı ve başkalarının da kendilerini sevmesine yardımcı olmak için vücudunu gururla sergiledi. Bir keresinde şöyle dedi : “Kendimize yeterince değer vermiyoruz. Özellikle vücudumuzun ne kadar parlak olduğunu gerçekten takdir etmeyen gençler var. ”

4-Mindy Kaling

Mindy Kaling ve aldığı kilolar

Düzgün Bayan Kaling, herkese kendi şovunuzun yıldızı olmak için 0 beden olmaları gerekmediğini gösterdi. O yaşamı boyunca bu sorunla uğraştı, ama şimdi kendine güvenen ve başarılı biri: “İnsanlar benim hakkımda bu şeyleri söylediğinde umursamıyorum, çünkü ben böyle doğdum ve bunu gerçekten değiştiremiyorum. ”

5-Serena Williams

Serena Williams ve aldığı kiloları

Efsanevi tenis oyuncusu vücuduyla gurur duyduğunu her fırsatta dile getiriyor. Bir açıklamasında şunları söylemiş, ” Olumsuzluğu görmezden gelmeyi ve kendimi gerçekten sevmek için içe bakmayı öğrendim … Kim olduğumu seviyorum … Vücudumu, cildimi, öz güvenimi seviyorum ve hakkımdaki her şeyi tamamen kabulleniyorum. ”

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu