Fotoğraf Galerisi

Erkekleri En Çok Çeken 5 Kadın Özelliği

Bizlerin kendimizde kusur olarak gördüğümüz şeyler her zaman kusur olmayabilir. Hatta bazı durumlarda bu kusurlarımız erkekler için çok cazip görünebilir ve çekici bulunabilir.

Bizler bugün sizler için kadınların kendilerinde kusur olarak gördüğü ama erkekler açısından bunların çok çekici bulunduğu durumlar hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Hadi hep beraber bakalım.

Erkeklerin Gözünde Kadınları Cazip Kılan 5 Durum

1- Terli Görünmek

Terli Görünmek

Terlemek, çoğunlukla insanlar için utanç bir durum olarak görünüyor. Ama bu konuda yapılan bazı araştırmalar terlemenin o kadar kötü bir durum olmadığını gözler önüne seriyor. Ter kokusu insanın kendi kokusu olduğu için bazı kişiler için çok çekici bulunabiliyor.

2- Gözlük Takmak

Gözlük Takmak

Gözlük takmak, çoğu zaman bir kusur gibi görünür. Fakar yapılan araştırmalar durumun hiçte öyle olmadığını gösteriyor. Dünya çapında yapılan araştırmaya göre gözlük takan kadınlar erkekler tarafından çok daha çekici görünüyor.

3- Dağınık Saç

Dağınık Saç

Doğal görünüm her zaman çok daha çekici olmuştur. Bir kadında dağınık saç, dağınık topuz ve dağınık bukleler erkekler için sarıldıklarında bozulmasından korkmadıkları saç modelleridir. Bu nedenler bu tip saç modelleri olan kadınlar erkekler için her zaman çok daha çekici görünmüştür.

4- Tende Oluşan Güneş Çizgileri

Tende Oluşan Güneş Çizgileri

Yazın bronzlaşınca vücudumuzda oluşan beyaz bikini ya da mayo izleri bizleri rahatsız edebilir. Fakat hiçte öyle değil oluşan bur beyaz çizgiler erkekler için çok çekici bulunuyor. Erkekler bu bölgelere dokunmak istedikleri için bu kadınlar çok daha çekici görünüyor.

5- Karın Bölgesinde Hafif Yağ

Karın Bölgesinde Hafif Yağ

Çok aşırıya kaçmadığı sürece karın bölgesinde hafif bir yağlanma sizi çok daha çekici gösterebilir.  Yapılan araştırmaya göre kum saati görünümlü bir vücut erkeklerin beyninde daha çok dürtü uyandırmaktadır. Bu nedenler aşırı olmamak şartıyla karın bölgesinde hafif bir yağlanma sizi cazip kılabilir.

Sizde partnerinizin kendisinde sorun ama size göre çok çekici olduğu bir durumu paylaşır mısınız?

Kaynak: brightside.me

Şahin

Bilgisayar programcılığı mezunu ve seo konusunda meraklı bir kişi. Güncel haberler, spor, teknoloji ve farklı makale türleri ile sizlerle buluşuyor olacak.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Başa dön tuşu